למה אתם חייבים אתר אינטרנט?

אתר זו הזדמנות מצוינת ליצור רושם ראשוני של עסק פעיל ולגיטימי. ריכזתי מספר סיבות ללמה אתם חייבים אתר אינטרנט.
תמונה ראשית לפוסט למה אתם חייבים אתר אינטרנט?

לפני שבוע הייתה לי שיחה עם לקוח לו אני מנהל עמוד עסקי בפייסבוק. כשאמרתי לו שהגיע הזמן שיהיה לו אתר אינטרנט הוא היסס ואמר שהפעילות בפייסבוק לגמרי מספיקה לו. אז זהו, שלא! הסברתי לו שהלקוחות הפוטנציאליים שלו מצפים לאתר ועלולים להטיל ספק בעסק שלו בלעדיו. אתר הוא הזדמנות מצוינת ליצור רושם ראשוני של עסק פעיל ולגיטימי. הנה עוד כמה סיבות למה גם העסק שלכם צריך אתר אינטרנט:

 

משיכת לקוחות חדשים

אתר מאפשר גישה 24/7 ללקוחות שלכם. הם יכולים לראות אילו שירותים אתם מציעים, אילו מוצרים אתם מוכרים וכל זאת בשעות ובימים שנוחים להם.

 

אמינות

אתר ישפר את האמינות שלכם בתור עסק.

 

נכס דיגיטלי

רשתות חברתיות הם מקום מעולה להיות בו, אך זו "אדמה שכורה". בסוף כל יום הפלטפורמה אינה שייכת לכם וכל שינוי או עדכון בנהלים שלהן עלולים לפגוע בעסק שלכם. כמו כן, אתר ייצג בצורה הטובה ביותר את המותג שלכם ויעביר את המסר בדיוק כמו שאתם הייתם רוצים.

 

עלות

עלויות פרסום באינטרנט זולות בהרבה מפרסום בטלוויזיה, עיתונות ודפוס. כמו שציינתי קודם, אתר יכול להעניק לכם נוכחות 24/7 בכל שעה שתבחרו, הגדרת קהלים לטרגוט ועוד (גם בפייסבוק אבל על כל זה נרחיב בפוסט אחר).

 

גישה

האתר שלך נמצא ברשת בכל מקום בעולם!! (או בארץ). הגישה והחשיפה אליו תאפשר לכם לסגור יותר עסקאות ולהגדיל מכירות.

 

אט אט בעלי עסקים מתחילים להבין שלא רק הנוכחות ברשתות החברתיות חשובה, אלא שגם אתר הוא קריטי לנוכחות הדיגיטלית שלהם. 

זה רק על קצה המזלג… נו, השתכנעתם? אם אתם מעוניינים באתר מקצועי לעסק שלכם, אשמח לעזור לכם. מוזמנים לשלחו הודעה או להתקשר.

שיתוף:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

אל תפספסו

הירשמו לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים. בלי ספאם, רק תוכן על שיווק ועיצוב.

עוד מהבלוג