איזה תמונות כדאי שיהיו באתר שלכם?

פוסט המסביר בקצרה את החשיבות של התמונות באתר שלכם, והמלצות במה כדאי לבחור.
איזה תמונות כדאי שיהיו באתר שלכם_

מזל טוב! החלטתם שאתם רוצים אתר, כתבתם כבר את התוכן, בחרתם את העיצוב שמתאים בדיוק למותג שלכם. עכשיו נשארו רק התמונות, אך אילו תמונות כדאי להציג?

 

קיימים שלושה סוגי תמונות:

  1. צילומי תדמית/אווירה
  2. תמונות קנויות
  3. תמונות חינמיות

 

צילומי תדמית/אווירה

האפשרות המומלצת ביותר היא לערוך סשן צילומים בבית העסק. הגולשים שייכנסו לאתר, יראו אתכם ויחברו מיד את הפנים למותג. התמונה תעניק להם את ההיכרות והביטחון הראשוני. בנוסף, בסשן צילומים כזה יש לכם חופש פעולה מוחלט. אתם יכולים לבחור את מה ואת מי לצלם, על איזה רקע ואפילו לבחור סגנון שתרצו. הכול תלוי בדמיון הפרוע שלכם ובוויז'ן של הצלם 🙂

גם אם התקציב שלכם מוגבל, אנחנו ממליצים לערוך לפחות צילום תדמית אישי לבעל העסק.

 

תמונות קנויות

תמונות קנויות גם הן מומלצות מאוד. מאגר התמונות באתרים אלו הוא עצום וייחודי. אפשר לחפש בהם תמונות לפי הצורך שלכם ולפלטר את התוצאות לרמה מאוד ספציפית, כך שמאוד סביר שתמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים, או לפחות מספיק קרוב וטוב. 

 

תמונות חינמיות

תמונות חינמיות הן ההמלצה האחרונה, מכיוון שיש סיכוי גדול שמישהו נוסף השתמש בתמונות אלו, ואז נוצרת כפילות מביכה. לדוגמא: כאשר הגולשים שלכם מחפשים שירות, הם עוברים בין כמה וכמה אתרים. אם התמונות שלכם יהיו זהות לאתר אחר עלול להיווצר רושם מוטעה ותחושה של "לא הייתי פה כבר?". אבל אל תשללו אותן לגמרי על הסף! לפעמים עם קצת עיבוד גרפי, גם להן אפשר למצוא שימוש הולם. מוזמנים להיכנס לפוסט שפרסמתי על אוסף של 32 אתרים עם תמונות בחינם.

 

כמו בכל דבר, הכול שאלה של תקציב. אנחנו כמובן נצליח לעבוד עם מה שתבחרו ונדאג שתצאו מרוצים.

בחרתם את התמונות אבל עדיין אין לכם אתר? דברו אתנו ונשמח לעזור.

שיתוף:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

אל תפספסו

הירשמו לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים. בלי ספאם, רק תוכן על שיווק ועיצוב.

עוד מהבלוג