איזה סוגי פוסטים לפייסבוק אתם יכולים לעלות

ניהול רשת חברתית זו אינה עבודה פשוטה, בדרך כלל קשה לנו לחשוב על תוכן חדש שנוכל לעלות, כזה שלא ישעמם את העוקבים שלנו. בפוסט הזה אציג לכם מספר סוגי פוסטים לפייסבוק שתוכלו לגוון.
איזה סוגי פוסטים לפייסבוק אתם יכולים לעלות

כמה פעמים ביום/שבוע אתם מפרסמים פוסט בפייסבוק? פעם, פעמיים, שלוש?… אין ספק שזו עבודה לא פשוטה הדורשת זמן, יצירתיות ואחריות. ישנם עסקים המפרסמים פוסט פעמיים ביום, כל יום!! נשמע מטורף. אין ספק שכמות תוכן כזו צורכת מהם זמן יקר. זו הסיבה שעסקים רבים מעדיפים לשכור שירותים חיצוניים, או לחילופין, לבנות צוות שיווק בתוך בית העסק.

 

אז איזה סוגי פוסטים לפייסבוק אתם יכולים לפרסם?

 

שתפו תמונה שלכם

אין טוב ממראה עיניים! שתפו תמונה שלכם במהלך העבודה, במשרד, הראו את עצמכם לעוקבים שלכם, שרוצים לראות אתכם ולהתחבר אליכם באופן אישי.

 

כתבו פוסט/ מאמר הקשור לתחום שלכם

הראו לעוקבים שלכם שאתם חיים את העבודה והתחום שלכם. שתפו אותם בידע שלכם כדיי שיבינו שאתם מומחים בנושא והם לא יחשבו פעמיים אם לבחור בשירותים שלכם.

 

תמונה ומידע על אירועים

התחלתם מבצע חדש? מתכננים לעשות וובינר? שתפו תמונה אודות האירוע עם הפרטים הרלוונטיים והזמינו את הלקוחות שלכם להצטרף.

 

חדשות מהתעשיה שלכם

עדכנו את העוקבים שלכם בחדשות הרלוונטיות מתחום העיסוק שלכם. לא רק שזה מידע שיכול להשפיע על העוקבים שלכם ולעזור להם, אלא גם מראה כמה אתם מעודכנים בתחום. לא יהיה ללקוחות שלכם ספק שהם פונים לעסק הנכון.

 

פייסבוק לייב

אין כמו שיחה בלייב עם בעל העסק. אפשרו לעוקבים שלכם לקיים אינטראקציה בזמן אמת. ענו על שאלות, ספרו מה אתם עושים, הציגו פרויקטים שאתם עובדים עליהם ובסוף תוכלו לעלות את הוידאו לדף העסקי שלכם, עבור מי שפספס וכל כך רצה לראות אתכם.

 

ספרו עליכם ועל העסק שלכם

אנשים רוצים לדעת למה לבחור דווקא בשירותים שלכם. הציגו את הצד האישי שלכם, ספרו על פיתוח חדש שאתם עובדים עליו, שינוי מרגש שאתם עוברים, על העובדים שלכם… תנו לעוקבים שלכם להכיר אתכם מבפנים ולהרגיש שהם חלק מהעסק.

 

שאלה לעוקבים

אנשים אוהבים לשתף את דעתם. תנו לעוקבים שלכם את ההזדמנות להיות מעורבים במה שאתם עוסקים. הם ירגישו שהם המרכז של העסק ואתם תלמדו המון על ההעדפות והרצונות שלהם: win-win.

 

ציטוטים מעוררי השראה

שתפו ציטוטים של מומחים מהתעשיה. ניתן למצוא המון ציטוטים בגוגל ופינטרסט.

 

המלצות של לקוחות

שיתוף ביקורות והמלצות מלקוחות מרוצים עוזר לכם ליצור רושם חיובי ומבסס אמינות בקרב הלקוחות שלכם. אתם יכולים לשתף המלצות כטקסט, וידאו ותמונות.

 

מאחורי הקלעים

התוכן הפופולרי ביותר ברשתות החברתיות. הוא מעניק לעוקבים שלכם את המראה הפנימי והאקסלוסיבי שמרגיש אותנטי ושקוף יותר. סקרנו אותם! שתפו תמונה או סרטון מהמשרד, מאירוע חברה או מוצר חדש שאתם עובדים עליו.

 

ישנם עוד עשרות, אם לא מאות סוגים של פוסטים שניתן לעלות. מבטיח שאמשיך להעלות ולעדכן. עד הפוסט הבא 😉👍

שיתוף:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

אל תפספסו

הירשמו לניוזלטר כדי להישאר מעודכנים. בלי ספאם, רק תוכן על שיווק ועיצוב.

עוד מהבלוג